Jesenický vůdcovský lesní kurz 2024

Jedinečný VLK nabízející krásný skauting, propojující duchovní i praktickou stránku skautingu; pomocí nabitého náročného programu, prastarých skautských rituálů a osobních příkladů formuje osobnosti budoucích vůdkyň a vůdců.

Termíny:

• zahajovací víkend: 31. 5. 2024 – 2. 6. 2024 – fara Sobotín
  • táborová část: 15. 8. 2024 – 25. 8. 2024 – Olšanské hory
  • zkouškový víkend: 11. 10. 2024 – 13. 10. 2024 – fara Sobotín

Vstupní podmínky:

• dovršení 18 let nejpozději ke dni zahájení táborové části JeVLK,
  • absolvence ČZ,
  • absolvence zdravotnického kurzu nejpozději v den začátku závěrečného víkendu,
  • souhlas vůdce střediska a vyjádření vůdce výchovné jednotky, ve které je uchazeč registrován, 1 rok aktivní činnosti ve vedení oddílu či střediska po složení čekatelské zkoušky,
  • znalosti a dovednosti v rozsahu skautské stezky.

Přihlášky: zde (přihlašování bude spuštěno od 1.12.2023, 18:00), přijato bude 16 sester a bratří.

Součástí přihlášky je odpověď na tyto otázky – podle odpovědí bude probíhat výběr účastníků v případě většího počtu přihlášených:

• Jaká je Tvá motivace přihlásit se právě na JeVLK? Co už o nás víš? Tušíš, do čeho jdeš?
  • Pro večerní rozpravy na JeVLK navrhuji tato témata: